Operátor v logistice-listovní provoz "Ranní" depo Pardubice

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Náplň práce:

  • jedná se o vyúčtování zásilek od doručovatelů.zpracování podaní z Post boxů,zpracování RIPM, příprava zásilek na doručení
  • ranní, mezisměna, odpolední - po-pá

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost (bez zdravotního omezení)
  • trestní bezúhonnost, ochota a možnost práce v noci
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

-Pracovní dobu pouze 38,5 hod/týden.
-Mzdu, kterou můžete ovlivnit.
-5 týdnů dovolené.
-Stravenky v hodnotě 90 Kč.
-Možnost rekreace ve firemních zařízeních, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké a další benefity.

Místo pracoviště:

  • depo Pardubice

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.