HR Analytik

Jsme jednou z největších logistických firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Pro HR v logistice naší společnosti právě postrádáme procesního analytika, který by uměl k číslům poskládat pravdivý příběh. Rádi bychom potkali experta se zaměřením na HR, se kterým potřebujeme denně spolupracovat na našich projektech.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Analýza a reporting dat získaných ze SAP
  • Reporty HR (fluktuace, obsazenost, dovolená, efektivita …)
  • Operativní výstupy pro provoz
  • Příprava dat pro statistické analýzy
  • A další úkoly spojené s efektivitou procesů

KOHO HLEDÁME?

  • Dokážete pracovat s velkým objemem dat
  • Nebudete chrlit čísla, číslům však rozumíte a dokážete je dále interpretovat
  • Analytické myšlení je pro Vás naprosto přirozené

CO ZÍSKÁTE?

  • Smysluplnou práci, kde se pořád něco děje
  • Zkušenosti v rámci stěžejní oblasti velké společnosti
  • Pravidelnou mzdu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A další benefity

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Julie Skřivánková

Specialista náboru

Profil LinkedIn