Pracovník v zázemí Postservisu- Brno

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Popis pozice:

-Hledáme kolegu, kolegyni na oddělení expedice a ruční
kompletace Postservisu Brno.
- Kompletace zakázek platebního styku ČP
- Ruční kompletování zakázek dle požadavků zákazníka
- Foliování zakázek na moderních fóliovacích strojích
- Kontrola zásilek při zadávání do PC a APOST
- Příprava pro expedici zásilek k poštovním kurzům

Požadujeme:

- Uživatelská znalost Word, Excel
- Znalost programu APOST výhodou
- Flexibilitu a zodpovědný přístup
- Čistý rejstřík trestů

Co získáte?

- Zajímavou práci, při které uvidíte své výsledky každý den.
- 5 týdnů dovolené.
- Stravenky v hodnotě 90 Kč.
- MultiSport kartu.
- Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
- Příspěvek na dětské tábory.
- Možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních.
- V oddělení ruční kompletace – práce na HPP – nástup dle dohody ihned
- V oddělení expedice – zástup za dlouhodobou nemoc

Pracujte s námi na správné adrese!

Kontakt:

Bayerová Zlata
tel. +420 731 018 101

Kontakt

Magda Nováková

Specialista náboru
734 879 670