Pracovník/ce expediční pošty - České Budějovice (brigáda)

Jsme jednou z největších logistických firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Pracovní náplň:

  • skenování zásilek do systému
  • kompletace dokladů platebního styku
  • expedice zkompletovaných zásilek
  • evidence zásilek do interních SW systémů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s výučním listem (praxe není podmínkou)
  • časová flexibilita - možnost pracovat 160 hodin měsíčně
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Co získáte:

  • Zajímavou brigádu s možností smlouvy na hlavní pracovní poměr v budoucnu.
  • Odměnu až do výše 120 Kč/hodina.
  • Spolupráce formou DPP nebo DPČ.

Termín nástupu

Prosinec 2021.

Pokud se Vám naše nabídka líbí, vyplňte dotazník a přiložte Váš životopis. Ozveme se Vám!

Kontakt

Romana Procházková

Specialista náboru
954 401 416