Technik požární ochrany - Ústecký a Liberecký kraj

Liberecký kraj, Ústecký kraj Plný úvazek Vhodné pro absolventy

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Náplň práce:

  • provádění revizních kontrol v rámci požární ochrany
  • samostatná práce v terénu
  • působnost - Severní Čechy / Ústecký kraj / Liberecký kraj

Požadujeme:

  • osvědčení o odborné kvalifikaci dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, praxe v oblasti požární ochrany výhodou
  • ŘP skupiny B (práce obnáší denní řízení služebního vozu)
  • znalost MS Office, Outlook, Internet
  • výraznou časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • hrubou měsíční mzdu do výše až 41.000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, NB, mobil, služební automobil
  • cestovní náhrady, 3 dny sick days
  • profesionální technické vybavení
  • školení, semináře, příležitosti pro vzdělávání a osobní rozvoj

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kde budete pracovat?

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Kontakt

Robert Czernek

Specialista náboru