Vývojář ReactJS

Opava-Předměstí, Praha-Žižkov Plný úvazek

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Jsme dobrá parta

Do našeho týmu seniorních i juniorních vývojářů, kteří žijí technologiemi, hledáme nové kolegy, kteří chtějí pracovat na zajímavých a inovativních projektech s cílem posunout automatizaci a logistiku naší firmy na vyšší úroveň. Staňte se členem naší party a pojďme společně posunout ČP směrem, který dává smysl a usnadní našim zaměstnancům práci a klientům život!
Pracujeme na zajímavých projektech pro podporu byznysu ČP i optimalizaci interních procesů, jejichž řešení jsou pro nás správnou výzvou.
Pestrost záběru projektů nabízí vývojářům prostor pro konkrétní zaměření na dílčí řešení – např. řešení integrace na API, nákupní košíky, prohledávání katalogů, data o klientech, nebo komunikaci s klientem.

Pracovní prostředí a způsob práce

Pracujeme v kancelářích nebo využíváme možnosti home office, žádné open-spacy, máme moderní a výkonnou techniku, úkoly jsou předem plánované v moderních nástrojích (nástroje Atlassian), nejčastěji komunikujeme napříč týmy přes skype, součástí naší práce je dodržování běžných vývojových standardů, review, CI, automatizovaný testing. Školení a vzdělávání není žádný problém.

Vyvíjíme v moderních technologiích

ReactJS
ReactJS, HTML 5, JavaScript (ES6), CSS-in-JS, ElectronJS, JWT, Jest, atd.
Java
Java, REST, JBoss, Apache Kafka, RabbitMQ, MongoDB, SQL, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, Elastic, Git, PostgreSQL, OracleDB, nástroje Atlassian, Liferay DXP atd.

Koho potřebujeme:

Hledáme vývojáře ReactJS, který nám pomůže budovat webové aplikace typu SPA/PWA/portlety pro interní potřeby i naše zákazníky. Hledáme parťáky/parťačky, kteří budou komunikovat s kodéry (nad design systémem) a pak vdechnou život React komponentám většinou napojeným na REST (s JWT). Takovou aplikaci pak ideálně pokryjeme automatickými testy v Jest. Hledáme platné aktivní členy týmu, který řeší inovativní až nadčasové projekty, které zahrnují například aplikace postavené na ElectronJS, práci s reaktivními patterny nebo technologické koncepty, které propojují ReactJS a přepážkové periferie.

Výhodou je znalost Javy, zkušenosti s WS, Spring Boot, Spring Cloud, messaging.

Pokud ovládáte i jiné moderní technologie, než v inzerátu uvedené a máte seniorní znalosti, určitě se nám ozvěte.

Dále nabízíme:

Tržní finanční ohodnocení, odrážející vaše schopnosti a zkušenosti – seniorní programátory umíme zaplatit
Flexibilní a kratší pracovní doba (37,5 hod./týden) i možnost HO
5 týdnů dovolené
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Příjemné pracovní prostředí - malé útulné kanceláře
Relaxační zóna
Multisport karta

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kde budete pracovat?

Opava-Předměstí, Praha-Žižkov

Kontakt

Julie Skřivánková

Specialista náboru

Profil LinkedIn