Řidič sk. C (brigáda) - Č. Budějovice

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Náplň práce:

  • rozvoz a svoz poštovního materiálu, jízdy v regionu Jižní Čechy
  • vlastní nakládka a vykládka poštovního materiálu (palety, klece)
  • začátek i konec směn v Č. Budějovicích (ul. Nemanická 2208/16)
  • vhodné i pro flexibilní, fyzické zdatné důchodce

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. C
  • platný průkaz profesní způsobilosti řidiče
  • platná paměťová karta řidiče
  • doklad o provedeném dopravně psychologickém vyšetření

Nabízíme:

  • spolupráce formou DPP/DPČ
  • hodinová odměna 150,- Kč / hod.

Místo výkonu práce:

SPU České Budějovice, Nemanická 2208/16

Kontaktní osoba:

František Vrtiška - vedoucí odboru PK
tel. 605 225 180

Kontakt

Robert Czernek

Specialista náboru