Balíkový/á kurýr/ka - Depo Benešov (brigáda)

Zkrácená pracovní doba Pod Lihovarem 2348, 256 01  Benešov-Benešov, Česká republika Brigáda, od 1. 7. 2020 do 31. 12. 2020

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Popis pracovní pozice:

  • doručování balíkových zásilek a svoz zásilek od hromadných podavatelů
  • svoz materiálu z pošt
  • práce převážně na odpolední směnu (cca 5 hodin/denně)

Požadujeme:

  • samostatnost a spolehlivost
  • dobrou fyzickou kondici
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • zajímavou a dlouhodobou brigádu
  • odměnu až do výše 114,- Kč na hodinu
  • spolupráci na dohodu o provedení práce, nebo dohodu o pracovní činnosti

Termín nástupu:

1. července 2020

Na koho se můžete obrátit:

Šárka Hartmanová - vedoucí odd.
Telefon: 730 581 648

Kontakt

Romana Procházková

Specialista náboru
954 401 416