Pracovník/ce přepážky - Suchdol n. Lužnicí (letní brigáda)

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Popis pracovní pozice:

  • budete pomáhat lidem odeslat poštu, vyplácet poukázky a důchody, vydávat balíčky
  • jste k dispozici pro radu či informaci
  • směny lze přizpůsobit Vašim možnostem
  • pracovat budete na poště Suchdol nad Lužnicí
  • vhodné jako letní brigáda pro studenty

Požadujeme:

  • baví Vás kontakt s lidmi
  • máte uživatelskou znalost práce s PC
  • je Vám minimálně 18 let
  • máte SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme:

  • zajímavou brigádu
  • důkladné zaškolení
  • odměnu až do výše 125 Kč za hodinu
  • zaměstnáme Vás formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti

Termín nástupu:

červen 2020

Na koho se můžete obrátit:

Jakub Krása - vedoucí pošty
Telefon: 739 669 883

Kontakt

Romana Procházková

Specialista náboru
954 401 416