Třídič balíkových zásilek - Česká Třebová

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Náplň práce:

  • ruční manipulace s břemeny až do 30 kg, s mechanizaci do 850 kg
  • třídění zásilek, vykládka vozidel v odpoledních a nočních směnách
  • vzhledem k fyzické náročnosti práce vhodné spíše pro muže (pokud si na práci troufne žena, samozřejmě je vítána)

Požadujeme:

  • min. dokončené SOU vzdělání nebo student SOU/SŠ/VŠ
  • spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat
  • plnoletost, dobrou fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • smlouvu - dohodu o provedení práce / dohodu o pracovní činnosti
  • motivující hodinovou odměnu
  • možnost odpracovat v červenci / srpnu cca 150 hodin měsíčně

Místo výkonu:

SPU Česká Třebová 02, Topolova 2060

Kontaktní osoba:

Tomáš Lerch - vedoucí provozovny
telefon: 605 225 595

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

Robert Czernek

Specialista náboru